-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система ультразвукової діагностики, у тому числі датчики
Оголошено тендер
3 410 000.00
UAH
Номер:
754291aada19485bb5de652e83a09152
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-21-009642-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37734221
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37734221
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 410 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система ультразвукової діагностики, у тому числі датчики
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.01.2025 11:54
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Технічні вимоги: «Код ДК 021:2015 — 33110000-4 — «Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини» - Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики (НК 024:2023: 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)» Необхідність проведення закупівлі зумовлена потребою в забезпечені функціонування підприємства та виконання їм своїх основних завдань та обов’язків відповідно до видів діяльності вказаних в Статуті та підтверджена розрахунковими потребами для діагностики болю або дистензії (збільшення), а також для оцінки стану нирок, печінки, жовчного міхура, жовчних проток, підшлункової залози, селезінки та черевної аорти, та інших діагностичних цілей у пацієнтів Центру. Очікувана вартість закупівлі 3410000,00 грн визначена на підставі дослідження оптово-відпускних цін інтернет-сайтах на аналогічні товари на ринку України, та наданих комерційних пропозицій. Марка УЗД Обрана лікарями УЗД Центру між учасниками допорогових торгів:
-
Дата публікації:
21.01.2025 13:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Система ультразвукової діагностики, у тому числі датчики
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 410 000.00 UAH