-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апаратура для запису та відтворення аудіо-та відеоматеріалу в рамках реалізації грантового проєкту під назвою “Підтримка редакційної й цифрової трансформації та розвитку корпоративної культури суспільного медіа в Україні”
Тендер Prozorro UA-2025-01-20-010534-a
Торги відмінено
7 177 562.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 72 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 72 000.00 UAH
Номер:
13e05d2337194d67a0126a6e30c39359
Внутрішній номер закупівлі:
24089393
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-20-010534-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 177 562.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.01.2025 14:05 - 25.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2025 14:05 - 28.01.2025 18:00
Аукціон:
29.01.2025 12:20 - 29.01.2025 12:43
Період кваліфікації:
29.01.2025 12:43 - 25.02.2025 17:56
Період завантаження договору:
03.03.2025 00:00 - 13.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
aa1cc6ed7dd1483090a739b8619040db
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Враховуючи рішення Господарського суду м. Києва від 29.01.2025 у справі № 910/12987/24, відпала потреба у закупівлі ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Апаратура для запису та відтворення аудіо-та відеоматеріалу в рамках реалізації грантового проєкту під назвою “Підтримка редакційної й цифрової трансформації та розвитку корпоративної культури суспільного медіа в Україні”), ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-20-010534-a
Період оскарження:
03.04.2025 12:04 - 14.04.2025 00:00
Дата опублікування:
03.04.2025 12:04
Дата виконання:
14.04.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴7 177 562.00 Апаратура для запису та відтворення аудіо-та відеоматеріалу в рамках реалізації грантового проєкту під назвою “Підтримка редакційної й цифрової трансформації та розвитку корпоративної культури суспільногоvмедіа в Україні”