-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для запису та відтворення аудіо-та відеоматеріалу в рамках реалізації грантового проєкту під назвою “Підтримка редакційної й цифрової трансформації та розвитку корпоративної культури суспільного медіа в Україні”
Оголошено тендер
7 177 562.00
UAH
Номер:
6447c2f146ee44a68078436581a3fff4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-13-007605-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 177 562.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апаратура для запису та відтворення аудіо-та відеоматеріалу в рамках реалізації грантового проєкту під
назвою “Підтримка редакційної й цифрової трансформації та розвитку корпоративної культури суспільного
медіа в Україні”
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Дата опублікування:
13.01.2025 12:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума7 177 562.00 UAH