-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лічильники холодної води
Тендер Prozorro UA-2025-01-20-009721-a
Завершена
590 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 900.00 UAH
Номер:
b84e2124e1ff453189e5f511f55d077d
Внутрішній номер закупівлі:
24088589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-20-009721-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТРИЙВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432968
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Нижанківського, буд. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Гаврильців +380636448608 roshkotanya2309@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38421100-3 Лічильники водиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
590 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.01.2025 13:43 - 25.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2025 13:43 - 28.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
28.01.2025 00:00 - 31.01.2025 10:04
Період завантаження договору:
06.02.2025 00:00 - 16.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴590 000.00 Лічильники холодної води