-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильники холодної води
Оголошено тендер
590 000.00
UAH
Номер:
d2d7c908ec604994b32ac41538694a53
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-20-012352-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТРИЙВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432968
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Нижанківського, буд. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТРИЙВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432968
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Нижанківського, буд. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
590 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лічильники холодної води
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38421100-3 Лічильники води
Дата опублікування:
20.01.2025 13:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума590 000.00 UAH