-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фізична охорона приміщення та територій закладу загальної середньої освіти
Тендер Prozorro UA-2025-01-17-017103-a
Завершена
232 214.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 161.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 161.07 UAH
Номер:
bc1168b94970463d8b6747a55493b390
Внутрішній номер закупівлі:
24076007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-17-017103-a
Замовник:
КП Вараський ліцей №6 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25737061
-
Адреса:
34403, Україна, Рівненська область, місто Вараш, мікрорайон Вараш будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ліннік Наталія Юріївна +380360362495 lozni1976@gmail.com http://gymnasium.varashosvita.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
232 214.88 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.01.2025 19:41 - 24.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2025 19:41 - 27.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
27.01.2025 00:00 - 28.01.2025 15:26
Період завантаження договору:
03.02.2025 00:00 - 13.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴232 214.88 Фізична охорона приміщення та територій закладу загальної середньої освіти