-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фізична охорона приміщення та територій закладу загальної середньої освіти
Оголошено тендер
232 214.88
UAH
Номер:
89d4114056614d3a898bb5aa81a9551c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-17-015110-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Вараський ліцей №6 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25737061
-
Адреса:
34403, Україна, Рівненська область, місто Вараш, мікрорайон Вараш будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Вараський ліцей №6 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25737061
-
Адреса:
34403, Україна, Рівненська область, місто Вараш, мікрорайон Вараш будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
232 214.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фізична охорона приміщення та територій закладу загальної середньої освіти
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.01.2025 14:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фізична охорона приміщення та територій закладу загальної середньої освіти
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 22.05.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума232 214.88 UAH