-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування
Тендер Prozorro UA-2025-01-17-005769-a
Завершена
1 677 220.00
UAH без ПДВ
Номер:
f49ad5eee5644a17a4f29c02c0bba8d0
Внутрішній номер закупівлі:
24064678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-17-005769-a
Замовник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Вербіщук +380971912466 olgaverbishyk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-01-09-002852-a
Очікувана вартість:
1 677 220.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільне харчування для учнів 1-4 класів (вікова група 6-11 років)
Кількість
20615 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 5-8 класів (вікова група 11-14 років)
Кількість
9740 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 9-11 класів (вікова група 14-18 років)
Кількість
9640 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Дідич Надія Богданівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3214208661
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н, місто Коломия вул.Богуна І. будинок 26 квартира 14
Ціна пропозиції
1 677 220.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2025 11:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e688ff54808b4011a3109c170cf923ec
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-17-005769-a-c1
Постачальник:
Дідич Надія Богданівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3214208661
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н, місто Коломия вул.Богуна І. будинок 26 квартира 14
Номер договору:
2
Сума договору:
1 428 280.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.01.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
17.01.2025 11:33
Статус:
Підписаний