-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування
Оголошено тендер
1 677 220.00
UAH
Номер:
602e77abad6d42619e82878f80c0195c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-17-007972-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 677 220.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.01.2025 11:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шкільне харчування для учнів 1-4 класів (вікова група 6-11 років)
Кількість
20615 штука
Період постачання
(не задано)
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 5-8 класів (вікова група 11-14 років)
Кількість
9740 штука
Період постачання
(не задано)
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 9-11 класів (вікова група 14-18 років)
Кількість
9640 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума577 220.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 100 000.00 UAH