-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Бензин А-95 (в талонах), дизельне паливо (в талонах)
Тендер Prozorro UA-2025-01-15-008886-a
Завершена
711 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 557.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 557.50 UAH
Номер:
0f2ff2827a894e13b5ec4f69f0942e49
Внутрішній номер закупівлі:
24031297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-15-008886-a
Замовник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Яготинської міської ради ритуал
×
-
Код ЄДРПОУ:
40511420
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вулиця Незалежності 69А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пушенко Надія Миколаївна +380972695074 skp_ritual@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
711 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2025 13:56 - 21.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2025 13:56 - 24.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
24.01.2025 00:00 - 24.01.2025 12:26
Період завантаження договору:
30.01.2025 00:00 - 09.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴711 500.00 Бензин А-95 (в талонах), дизельне паливо (в талонах)