-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (в талонах), дизельне паливо (в талонах)
Оголошено тендер
711 500.00
UAH
Номер:
66c103d39e3f49c9a1604fb05104957f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-15-011817-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Яготинської міської ради ритуал
×
-
Код ЄДРПОУ:
40511420
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вулиця Незалежності 69А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Яготинської міської ради ритуал
×
-
Код ЄДРПОУ:
40511420
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вулиця Незалежності 69А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
711 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 (в талонах), дизельне паливо (в талонах)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
ДК 003:2010:
4144 Переписувачі та діловоди
Дата опублікування:
15.01.2025 13:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 (в талонах)
×
-
ДК 003:2010:
4144 Переписувачі та діловоди
Кількість
7480 літр
Період постачання
до 31.12.2025
Дизельне паливо (в талонах)
×
-
ДК 003:2010:
4144 Переписувачі та діловоди
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума655 169.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума56 331.00 UAH