• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція

Завершена

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: 2b63000cf4bd4fee87e2f28854222c19
Внутрішній номер закупівлі: 24016186
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-14-010514-a   
Замовник: Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інваліднісю з порушенням опорно-рухового апарату "Крок"
Контактна особа: Музичко Лариса Василівна +380362265970 dsp.krok@rivnerada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.01.2025 14:59 - 21.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.01.2025 14:59 - 24.01.2025 15:04
Період кваліфікації: 24.01.2025 15:04 - 27.01.2025 10:45
Період завантаження договору: 02.02.2025 00:00 - 12.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 Фармацевтична продукція