-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
89996785aa8f4a68b23263c1c9d57b4b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-14-001226-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інваліднісю з порушенням опорно-рухового апарату "Крок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22561130
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. В'ячеслава Чорновола 40/56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інваліднісю з порушенням опорно-рухового апарату "Крок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22561130
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. В'ячеслава Чорновола 40/56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
14.01.2025 09:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФармацевтична продукція
Сума200 000.00 UAH