-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування дітей пільгових категорій, які навчаються у 5-11 класах з числа дітей- сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям», дітей, батьки яких беруть (брали) участь в АТО/ООС, російсько-українській війні, дітей учасників бойових дій, дітей, які мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей з сімей загиблих (зниклих безвісти), померлих ветеранів, Захисників і Захисниць, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території міської територіальної громади)»
Тендер Prozorro UA-2025-01-14-003488-a
Торги не відбулися
137 280.00
UAH без ПДВ
Номер:
d91b8e4ee44047ffaa35b877bf176f74
Внутрішній номер закупівлі:
24009196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-14-003488-a
Замовник:
САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЛІЦЕЙ "ЛІДЕР" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31620211
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Технічна, буд. 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Семенчук +380991450235 liceys@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
137 280.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.01.2025 10:52 - 19.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2025 10:52 - 22.01.2025 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴137 280.00 Кейтерингові послуги.