-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування дітей пільгових категорій, які навчаються у 5-11 класах з числа дітей- сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям», дітей, батьки яких беруть (брали) участь в АТО/ООС, російсько-українській війні, дітей учасників бойових дій, дітей, які мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей з сімей загиблих (зниклих безвісти), померлих ветеранів, Захисників і Захисниць, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території міської територіальної громади)»
Оголошено тендер
137 280.00
UAH
Номер:
856085fb936a4986918af491c8e13ed2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-14-004534-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЛІЦЕЙ "ЛІДЕР" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31620211
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Технічна, буд. 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЛІЦЕЙ "ЛІДЕР" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31620211
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Технічна, буд. 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
137 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування дітей пільгових категорій, які навчаються у 5-11 класах з числа дітей- сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям», дітей, батьки яких беруть (брали) участь в АТО/ООС, російсько-українській війні, дітей учасників бойових дій, дітей, які мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей з сімей загиблих (зниклих безвісти), померлих ветеранів, Захисників і Захисниць, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території міської територіальної громади)»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.01.2025 10:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума137 280.00 UAH