-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щітки ЕГ
Тендер Prozorro UA-2025-01-13-011831-a
Завершена
250 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
57df3ce4b4b040269f5e1c77f743b580
Внутрішній номер закупівлі:
24003061
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-13-011831-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.01.2025 16:22 - 19.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2025 16:22 - 22.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
22.01.2025 00:00 - 23.01.2025 11:44
Період завантаження договору:
29.01.2025 00:00 - 08.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Щітки ЕГ