• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щітки ЕГ

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: 91148800347a4169baa42665d1164149
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-13-016394-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Замовник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щітки ЕГ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Дата опублікування: 13.01.2025 16:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума300 000.00 UAH