-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза
Тендер Prozorro UA-2025-01-10-011185-a
Торги не відбулися
1 650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 250.00 UAH
Номер:
73366bb6ba4e4443ae655181cc9e0c9a
Внутрішній номер закупівлі:
23989615
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-10-011185-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42515118
-
Адреса:
12410, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Довжик, вул.Нескорених, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бондар +380971105577 dobrobut.kp1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2025 22:58 - 15.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2025 22:58 - 18.01.2025 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 650 000.00 Послуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза