-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза
Оголошено тендер
1 650 000.00
UAH
Номер:
aa5ac05baa4c441589071aa200ea3220
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-10-015139-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42515118
-
Адреса:
12410, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Довжик, вул.Нескорених, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42515118
-
Адреса:
12410, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Довжик, вул.Нескорених, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.01.2025 22:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 650 000.00 UAH