-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Тендер Prozorro UA-2025-01-10-010741-a
Замовник не здійснює публічні закупівлі товарів, робіт і послуг у: громадян Російської Федерації/Республіки Білорусь, та товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь. Насіння гібриду соняшника у кількості 126 п.о. повинне бути оброблено протруйником. Насіння соняшнику гібрид Альдазор (або еквівалент) та гібрід Бомонд (або еквівалент) Обґрунтування посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника: Замовником прийнято рішення закупити вищенаведений товар, оскільки останній вирізняється бездоганною якістю, високою продуктивністю в своїх вартісних межах та грунтово-климатичних умов посівних площ замовника
Завершена
466 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 331.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 331.00 UAH
Номер:
acf69633906d424ab8da338e9c2b1ac3
Внутрішній номер закупівлі:
23989173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-10-010741-a
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Володимирівна Парфьонова +380956333217 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
466 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2025 18:21 - 16.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2025 18:21 - 19.01.2025 08:00
Аукціон:
20.01.2025 14:12 - 20.01.2025 14:35
Період кваліфікації:
20.01.2025 14:35 - 21.01.2025 11:54
Період завантаження договору:
27.01.2025 00:00 - 06.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴466 200.00 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)