-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Оголошено тендер
466 200.00
UAH
Номер:
84aa6c5055124f64abf14bf4ecc39d2d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-10-001792-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
466 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.01.2025 09:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03110000-5 Насіння соняшника гібрід Альдазор)
Кількість
63 одиниця
Період постачання
(не задано)
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03110000-5 Насіння соняшника гібрід Бомонд)
Кількість
63 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума466 200.00 UAH