• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Філе куряче

Завершена

1 029 000.00 UAH без ПДВ
Номер: beee9e14b7384cdd96fd355f53f655f0
Внутрішній номер закупівлі: 23983907
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-10-005510-a   
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Контактна особа: Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-01-02-000663-a
Очікувана вартість: 1 029 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Філе куряче
Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина
Кількість 4900 кілограм
Період постачання 10.01.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 67300, Україна, Одеська область, м.Березівка, вул.М.Грушевського,5а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мкртчян М.В.
Ціна пропозиції 1 029 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.01.2025 13:30
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3e746dda5db1460b83ad4bbb3af3eb9b
Ідентифікатор договору: UA-2025-01-10-005510-a-b1
Постачальник: ФОП Мкртчян М.В.
Номер договору: 17
Сума договору: 1 029 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Філе куряче: 239.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.01.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 10.01.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
IMG_0002.pdf
pdf
Обгрунтування наказ.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
IMG_0002.pdf
pdf
IMG_0003.pdf
p7s
sign.p7s