-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукція для чищення
Тендер Prozorro UA-2025-01-09-004146-a
Завершена
262 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 620.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 620.00 UAH
Номер:
9bd611ef44694c71a74807c6976ec3a6
Внутрішній номер закупівлі:
23971707
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-09-004146-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05481412
-
Адреса:
58003, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, місто Чернівці, вул.Буковинська, будинок 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ангеліна Половинська +380372524483 perenatal.cv@gmail.com https://perinatalcenter.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
262 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.01.2025 12:20 - 14.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2025 12:20 - 17.01.2025 00:00
Аукціон:
17.01.2025 13:20 - 17.01.2025 13:43
Період кваліфікації:
17.01.2025 13:43 - 22.01.2025 15:47
Період завантаження договору:
28.01.2025 00:00 - 07.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴262 000.00 Продукція для чищення