-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення
Оголошено тендер
262 000.00
UAH
Номер:
b185407865ef44d89a44a0ccd4dd6be2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-09-005614-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05481412
-
Адреса:
58003, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, місто Чернівці, вул.Буковинська, будинок 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05481412
-
Адреса:
58003, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, місто Чернівці, вул.Буковинська, будинок 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
262 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукція для чищення
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
Дата опублікування:
09.01.2025 12:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума262 000.00 UAH