-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування
Тендер Prozorro UA-2025-01-09-002852-a
Торги не відбулися
1 677 220.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 386.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 386.10 UAH
Номер:
8a07c2fa33844635921bf74731adce65
Внутрішній номер закупівлі:
23970402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-09-002852-a
Замовник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Вербіщук +380971912466 olgaverbishyk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 677 220.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.01.2025 11:18 - 14.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2025 11:18 - 17.01.2025 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 677 220.00 Послуги з організації шкільного харчування