• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування

Оголошено тендер

1 677 220.00 UAH
Номер: 7391d1df4f0d48eb8011f2de7b1aba5b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-09-003549-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Замовник: Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Очікувана вартість: 1 677 220.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації шкільного харчування
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 09.01.2025 10:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Шкільне харчування для учнів 1-4 класів (вікова група 6-11 років)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 20615 штука
Період постачання (не задано)
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 5-8 класів (вікова група 11-14 років)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 9740 штука
Період постачання (не задано)
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 9-11 класів (вікова група 14-18 років)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 9640 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 100 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума577 220.00 UAH