-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-01-06-004941-a
Завершена
442 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 420.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 420.00 UAH
Номер:
364128ad1106459ab46610e549cc9fb1
Внутрішній номер закупівлі:
23946808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-06-004941-a
Замовник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фалинський Павло Омелянович +380323130148 gorcrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
442 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.01.2025 15:03 - 11.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2025 15:03 - 14.01.2025 01:00
Період кваліфікації:
14.01.2025 01:00 - 14.01.2025 16:38
Період завантаження договору:
20.01.2025 00:00 - 30.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴442 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання