-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Оголошено тендер
442 000.00
UAH
Номер:
841c41f474514e75975932b6714bed65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-06-006458-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
442 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Дата опублікування:
06.01.2025 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума442 000.00 UAH