-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по Київський м-н, 13 (252,3 м.кв.) та Чорновола, 1 (78,3 м.кв.) м.Луцьк у 2025 році
Тендер Prozorro UA-2025-01-06-004614-a
Завершена
220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 200.00 UAH
Номер:
5b3420e99da248749bf431a6df4aa9b5
Внутрішній номер закупівлі:
23946467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-06-004614-a
Замовник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Глинюк Катерина Володимирівна +380332716772 lmscccdm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.01.2025 14:46 - 12.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2025 14:46 - 15.01.2025 09:00
Аукціон:
16.01.2025 11:59 - 16.01.2025 12:28
Період кваліфікації:
16.01.2025 12:28 - 20.01.2025 16:30
Період завантаження договору:
26.01.2025 00:00 - 05.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 000.00 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по Київський м-н, 13 (252,3 м.кв.) та Чорновола, 1 (78,3 м.кв.) м.Луцьк у 2025 році