-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по Київський м-н, 13 (252,3 м.кв.) та Чорновола, 1 (78,3 м.кв.) м.Луцьк у 2025 році
Оголошено тендер
220 000.00
UAH
Номер:
d05676a59c8542b19592614002e6c9af
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-06-004119-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по Київський м-н, 13 (252,3 м.кв.) та Чорновола, 1 (78,3 м.кв.) м.Луцьк у 2025 році
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщень
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
06.01.2025 12:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по Київський м-н, 13 (252,3 м.кв.) та Чорновола, 1 (78,3 м.кв.) м.Луцьк у 2025 році
Кількість
11 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПослуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по Київський м-н, 13 (252,3 м.кв.) та Чорновола, 1 (78,3 м.кв.) м.Луцьк у 2025 році
Сума220 000.00 UAH