-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-01-03-007032-a
Торги не відбулися
613 893.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 069.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 069.47 UAH
Номер:
52b43f875bc14c31ae2d5fc0a27c5eaf
Внутрішній номер закупівлі:
23938880
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-03-007032-a
Замовник:
Західно-Донбаський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541355
-
Адреса:
51413, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Шихалєєва +380990603952 zdpl2015@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
613 893.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.01.2025 18:07 - 08.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2025 18:07 - 11.01.2025 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴613 893.60 Природний газ