-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
613 893.60
UAH
Номер:
92f3a2054045432c8cefa9238c77270e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-03-008713-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Західно-Донбаський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541355
-
Адреса:
51413, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Західно-Донбаський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541355
-
Адреса:
51413, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
613 893.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
03.01.2025 18:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
36 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума613 893.60 UAH