-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-01-02-006912-a
Торги відмінено
595 940.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 979.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 979.70 UAH
Номер:
7c5361d1f5b2478abf68f96fcd5bed99
Внутрішній номер закупівлі:
23930945
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-02-006912-a
Замовник:
Західно-Донбаський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541355
-
Адреса:
51413, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Шихалєєва +380990603952 zdpl2015@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
595 940.04 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2025 17:13 - 07.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2025 17:13 - 10.01.2025 12:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f2f7b914ca224bd99b7071daabe39bd3
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час оголошення закупівлі ціна за 1000 м3 природного газу становила 16 553, 89 грн, станом на 03.01.2024 року ціна за 1000 м3 становить 17 052,60 грн. У зв’язку з підвищенням ціни змінилася вартість предмету закупівлі. Замовник відміняє відкриті торги з особливостями, оскільки, під час проведення процедури закупівлі у Замовника відсутня технічна можливість внести зміни до річного плану закупівлі на 2025 рік.
Період оскарження:
03.01.2025 18:00 - 14.01.2025 00:00
Дата опублікування:
03.01.2025 18:00
Дата виконання:
14.01.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴595 940.04 Природний газ