• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

595 940.04 UAH
Номер: 1aa126dd94e840b58a6a1f0c4169e613
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-02-007646-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Західно-Донбаський професійний ліцей
Замовник: Західно-Донбаський професійний ліцей
Очікувана вартість: 595 940.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування: 02.01.2025 15:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 36 тисяча кубічних метрів
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума595 940.04 UAH