-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №2. ІІ Черга (коригування) Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Тендер Prozorro UA-2018-08-20-002566-c
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №2. ІІ Черга (коригування)» Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Завершена
7 019 196.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 095.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 35 095.98 UAH
Номер:
74d1c024dbe84bcb800d0a5ad3da2efb
Внутрішній номер закупівлі:
2392956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-20-002566-c
Замовник:
Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Віноблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31128012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, Тарногродського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калетнік Сергій Вікторович 380675364026 byhagrolis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 019 196.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
35 095.98 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
35 000.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2018 18:04 - 26.08.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2018 18:04 - 05.09.2018 00:00
Аукціон:
05.09.2018 12:24 - 05.09.2018 12:45
Період кваліфікації:
05.09.2018 12:45 - 07.09.2018 13:49
Період завантаження договору:
05.09.2018 12:45 - 25.09.2018 12:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №2. ІІ Черга (коригування) Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "АКТИВ-СТРОЙ"
Оскарження: 05.09.2018 12:45 - 18.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35200998
-
Контактна особа:
Руслан Анатолійович Цимбалюк +380984440496 aktiv-st@ukr.net
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 4, квартира 34
Оскарження: 05.09.2018 12:45 - 18.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 018 812.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 983 716.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.09.2018 13:49
Документи
58
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Подільський будівельний інжиніринг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35445880
-
Контактна особа:
Подолян Вячеслав Михайлович 380964594767, pbibud@gmail.com
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Данила Галицького, буд. 27А, кімн. 506
Початкова пропозиція
7 009 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 009 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
1fe682a71e3f44f18d597cba1d0dfefa
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-20-002566-c-b1
Постачальник:
ПП "АКТИВ-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35200998
-
Контактна особа:
Руслан Анатолійович Цимбалюк +380984440496 aktiv-st@ukr.net
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 4, квартира 34
Номер договору:
02/09/2018
Сума договору:
6 983 716.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 983 716.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.09.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
19.09.2018 15:00
Статус:
Виконаний