-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №2. ІІ Черга (коригування) Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Відповідно до умов договору
6 983 716.00
UAH з ПДВ
Номер:
1fe682a71e3f44f18d597cba1d0dfefa
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-20-002566-c-b1
Замовник:
Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Віноблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31128012
-
Контактна особа:
Калетнік Сергій Вікторович 380675364026 byhagrolis@gmail.com
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, Тарногродського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "АКТИВ-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35200998
-
Контактна особа:
Руслан Анатолійович Цимбалюк +380984440496 aktiv-st@ukr.net
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 4, квартира 34
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Опис:
Відповідно до умов договору
Номер договору:
02/09/2018
Дата підписання:
19.09.2018 15:00
Період дії договору:
19.09.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
6 983 716.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
6 983 716.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 163 952.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №2. ІІ Черга (коригування) Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4ee26352e9644fd0bc50e75816e3d71f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо виконання робіт
Номер додаткової угоди:
02/09/2018 ду № 1
Дата внесення змін до договору:
27.12.2018 16:00
Статус:
Опубліковано