• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування (аутсорсинг) здобувачів освіти 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів Гутівського ліцею Солотвинської селищної ради

Торги не відбулися

246 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 460.00 UAH
Номер: 5a4f4584f69d43b9baab211e6b1ce82c
Внутрішній номер закупівлі: 23928719
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-02-004661-a   
Замовник: Гутівський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області
Контактна особа: Богославець Іванна Михайлівна +380989681110 jasjabogoslavec1990@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 246 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.01.2025 14:47 - 07.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.01.2025 14:47 - 10.01.2025 13:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴246 000.00 Послуги з організації харчування (аутсорсинг) здобувачів освіти 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів Гутівського ліцею Солотвинської селищної ради