-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування (аутсорсинг) здобувачів освіти 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів Гутівського ліцею Солотвинської селищної ради
Оголошено тендер
246 000.00
UAH
Номер:
b8cf1367be2648cda3355d05f2f2dca7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-02-005958-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гутівський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559324
-
Адреса:
77745, Україна, Івано-Франківська область, Гута, вул. Шевченка, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гутівський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559324
-
Адреса:
77745, Україна, Івано-Франківська область, Гута, вул. Шевченка, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
246 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування (аутсорсинг) здобувачів освіти 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів Гутівського ліцею Солотвинської селищної ради
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.01.2025 14:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума246 000.00 UAH