-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Портативний прилад отоакустичної емісії (Аудіометр для об’єктивного дослідження слуху) код ДК 021:2015: 33120000 - 7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання , деталізований код ДК 021: 2015 33121400-8 Аудіометри ,Код НК 024:2019: 34013 Аудіометр з візуальним рядом)
Тендер Prozorro UA-2025-01-02-001368-a
Завершена
345 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 454.20 UAH
мін. крок: 1% або 3 454.20 UAH
Номер:
e5d6322ddbdb429b86c4663a09253e6d
Внутрішній номер закупівлі:
23925448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-02-001368-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" Тернопільської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35492401
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Замкова, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Неля Шуляк +380352526961, +380352525998 matudutuna245@gmail.com http://tokpts.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
345 420.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2025 10:41 - 07.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2025 10:41 - 10.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
10.01.2025 00:00 - 10.01.2025 11:14
Період завантаження договору:
16.01.2025 00:00 - 26.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴345 420.00 Портативний прилад отоакустичної емісії (Аудіометр для об’єктивного дослідження слуху) код ДК 021:2015: 33120000 - 7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання , деталізований код ДК 021: 2015 33121400-8 Аудіометри ,Код НК 024:2019: 34013 Аудіометр з візуальним рядом)