-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Портативний прилад отоакустичної емісії (Аудіометр для об’єктивного дослідження слуху) код ДК 021:2015: 33120000 - 7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання , деталізований код ДК 021: 2015 33121400-8 Аудіометри ,Код НК 024:2019: 34013 Аудіометр з візуальним рядом)
Оголошено тендер
345 420.00
UAH
Номер:
20c7997351a14b4daeab05a574df23a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-01-001095-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" Тернопільської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35492401
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Замкова, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" Тернопільської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35492401
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Замкова, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
345 420.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Портативний прилад отоакустичної емісії (Аудіометр для об’єктивного дослідження слуху) код ДК 021:2015: 33120000 - 7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання , деталізований код ДК 021: 2015 33121400-8 Аудіометри ,Код НК 024:2019: 34013 Аудіометр з візуальним рядом)
Примітки:
Очікувана вартість закупівлі формувалась відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020р № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі». У відповідності до пункту 3 Розділу ІІ «Етапи визначення очікуваної вартості» Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Замовником було проведено моніторинг цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації щодо ціни товарів, яка міститься у відкритих джерелах (у тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в реєстрі оптово-відпускних цін, в електронній системі закупівель "Prozorro" і т.д.). Таким чином, враховуючи наявну потребу була запланована закупівля Портативний прилад отоакустичної емісії (Аудіометр для об’єктивного дослідження слуху) код ДК 021:2015: 33120000 - 7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання , деталізований код ДК 021: 2015 33121400-8 Аудіометри ,Код НК 024:2019: 34013 Аудіометр з візуальним рядом)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
НК 024:2023:
34013 Аудіометр з візуальним рядом
Дата опублікування:
01.01.2025 10:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ; Власні кошти
Сума345 420.00 UAH