-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільний автобус
Тендер Prozorro UA-2018-08-17-001618-c
Внесено зміни до технічної специфікації (п.1)
Завершена
1 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 18 500.00 UAH
Номер:
dd4730125f8b421eb1bbe415d6901603
Внутрішній номер закупівлі:
2392456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-17-001618-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146133
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград Красноградський район, вулиця Соборна, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Андрусенко +380508069008 buh.krasnograd@dniokh.gov.ua http://krasnograd-rvo.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 500.00 UAH
Період уточнення:
17.08.2018 15:10 - 24.08.2018 15:03
Період прийому пропозицій:
17.08.2018 15:10 - 03.09.2018 15:03
Аукціон:
04.09.2018 11:22 - 04.09.2018 11:43
Період кваліфікації:
04.09.2018 11:43 - 07.09.2018 09:19
Період завантаження договору:
04.09.2018 11:43 - 24.09.2018 11:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 01.11.2018
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вул. Соборна, буд.77
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
Оскарження: 04.09.2018 11:43 - 18.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 autosnab57@mail.ru
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Оскарження: 04.09.2018 11:43 - 18.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 849 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 849 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.09.2018 09:19
Документи
16
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Початкова пропозиція
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
c28d0f71bcc342b8bef0ba71851d0464
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-17-001618-c-a1
Постачальник:
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 autosnab57@mail.ru
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Номер договору:
21/09
Сума договору:
1 849 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
21.09.2018 09:03
Статус:
Підписаний