-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільний автобус
1 849 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c28d0f71bcc342b8bef0ba71851d0464
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-17-001618-c-a1
Постачальник:
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 autosnab57@mail.ru
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
21/09
Дата підписання:
21.09.2018 09:03
Період дії договору:
21.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 849 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 849 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 01.11.2018
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вул. Соборна, буд.77
На карті