-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по обов'язковому технічному контролю наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2025-01-01-001660-a
Завершена
132 455.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 324.55 UAH
мін. крок: 1% або 1 324.55 UAH
Номер:
0e4531564d7a4d5d8e41410d59cbc1e2
Внутрішній номер закупівлі:
23923142
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-01-001660-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362844
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.Д.Галицького, буд.23
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Карпунець +380362635311 vzkpreat_kt@ukr.net http://troleybusrivne.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
132 455.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.01.2025 14:22 - 07.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.01.2025 14:22 - 10.01.2025 00:00
Аукціон:
10.01.2025 13:49 - 10.01.2025 14:12
Період кваліфікації:
10.01.2025 14:12 - 14.01.2025 16:22
Період завантаження договору:
20.01.2025 00:00 - 30.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 455.33 Послуги по обов'язковому технічному контролю наземних транспортних засобів