-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по обов'язковому технічному контролю наземних транспортних засобів
Оголошено тендер
132 455.33
UAH
Номер:
4d2e28331f684ec6bc600204be9c17ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-01-002371-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362844
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.Д.Галицького, буд.23
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362844
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.Д.Галицького, буд.23
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
132 455.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по обов'язковому технічному контролю наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
01.01.2025 13:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума132 455.33 UAH