-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охорона об'єктів
Тендер Prozorro UA-2024-12-31-005022-a
Завершена
1 220 852.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 104.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 104.26 UAH
Номер:
ef4bb7c7e5c24d5ca862441e32915212
Внутрішній номер закупівлі:
23919476
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-31-005022-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19417197
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Рашкевич +380952098897 vinte@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 220 852.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.12.2024 13:55 - 05.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.12.2024 13:55 - 08.01.2025 08:00
Період кваліфікації:
08.01.2025 08:00 - 15.01.2025 17:16
Період завантаження договору:
21.01.2025 00:00 - 31.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 220 852.00 Охорона об'єктів