-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Охорона об'єктів
Оголошено тендер
1 220 852.00
UAH
Номер:
ba656bf70cfe41108a81c57dd6bfe278
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-31-005359-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19417197
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19417197
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 220 852.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охорона об'єктів
Примітки:
Охорона об'єктів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
31.12.2024 13:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Охорона об'єктів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описз ПДВ
Сума1 220 852.00 UAH