• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

Електрична енергія (з розподілом)

Завершена

687 812.00 UAH з ПДВ
Номер: e52fe284c94e4e3bb299497e6883250c
Внутрішній номер закупівлі: 23908777
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-30-006030-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
Контактна особа: Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 20.12.2024 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах з особливостями у строк, установлений замовником, відкриті торги з особливостями щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 48 Постанови. Звіт про результати проведення закупівлі: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-12-12-006216-a/print/report/pdf/11ced0155649414a91292334c9ad9151 по закупівлі: UA-2024-12-12-006216-a.
Очікувана вартість: 687 812.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 74600 кіловат-година
Період постачання 01.01.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка; с. Червоне; с. Тихий Став; с. Андріївка;с. Олександрія., Молодіжна,48; Мацюці б/н; Центральна б/н, Центральна,4; Державна,26; Паркова,51; Молодіжна б/н. На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Ціна пропозиції 687 812.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2024 14:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8a11229b13344e5ca62fdda56623dc05
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-30-006030-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Номер договору: 56780/2025
Сума договору: 580 318.22 UAH з ПДВ
Сума договору: 483 598.52 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.12.2024 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 30.12.2024 14:06
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 56780 2025 від 30.12.2024.pdf
pdf
Обгрунтування (ел.енергія).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ПР № 74.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
механізм регулювання ціни.pdf
pdf
ДУ № 1 від 12. 02.2025.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
лист.pdf
pdf
Ексертний висновок № О-89 від 03.03.2025.pdf
pdf
ДУ № 2 від 07.03.2025.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ № 3 від 04.04.2025.pdf
pdf
Експертний висновок № О-136 від 01.04.2025.pdf
pdf
лист.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ № 6 від 06.06.2025.pdf
pdf
Експертний висновок № О-189 від 02.06.2025.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №7 від 10.07.2025.pdf
pdf
лист.pdf
pdf
Експертний висновок № О-227 від 01.07.2025.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ № 8 від 11.08.2025.pdf
pdf
лист.pdf
pdf
Експертний висновок № о-266 від 01.08.2025.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Повідомлення про внесення змін до договору.pdf
pdf
Додаткова угода №9.pdf
pdf
Експертний висновок № О-307 від 01.09.2025.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Експертний висновок №О-345 від 01.10.2025.pdf
pdf
лист.pdf
pdf
ДУ №10 від 03.10.2025.pdf
p7s
sign.p7s
jpg
лист 55802.jpg
jpg
Експертний висновок №О-381 від 03.11.2025.jpg
pdf
ДУ № 11 від 12.11.2025.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №12 від 12.12.2025.pdf
jpg
експертний висновок № О-416 від 01.12.2025.jpg
jpg
Лист 61361SHRP.jpg
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s