-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія (з розподілом)
Оголошено тендер
687 812.00
UAH
Номер:
ef7249f304934731b0c66b3948a57d5b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-23-016950-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
687 812.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (з розподілом)
Примітки:
Згідно планової потреби закуповується електрична енергія (з розподілом) для закладів освіти на 2025 рік. Місце знаходження: 53742 Дніпропетровська обл. Криворізький р-н, с. Карпівка, вул. Центральна, 97-А. Код 41807012 Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Категорія замовника: відповідно до п.1 ч.3 ст.2 Закону України № 922 - VIІІ "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), а саме: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
23.12.2024 14:50
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
20.12.2024 відмінено відкриті торги з особливостями UA-2024-12-12-006216-a через відсутність учасників процедури закупівлі. Враховуючи зазначене та відповідно до вимог підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, Замовник має право укласти договір постачання (закупівлю) електричної енергії (з розподілом) закладам освіти Карпівської сільської ради в період з 01.01.2025 по 31.12.2025 року на загальний обсяг 74 600 кВт/год. шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
-
Дата публікації:
23.12.2024 14:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
74600 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума687 812.00 UAH