-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 9052000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90523000-9 Послуги з утилізації токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів)
Тендер Prozorro UA-2024-12-30-001460-a
Торги не відбулися
50 787.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 507.87 UAH
мін. крок: 1% або 507.87 UAH
Номер:
9163bedb3ef64043b63494453881caff
Внутрішній номер закупівлі:
23904178
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-30-001460-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Іскяндарова +380675503677 iskyandarova@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
50 787.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.12.2024 10:10 - 05.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2024 10:10 - 08.01.2025 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 787.00 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 9052000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90523000-9 Послуги з утилізації токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів)