-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 9052000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90523000-9 Послуги з утилізації токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів)
Оголошено тендер
50 787.00
UAH
Номер:
b196f83a8fc44f79949c98ef749ff4c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-30-001981-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
50 787.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 9052000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90523000-9 Послуги з утилізації токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата опублікування:
30.12.2024 10:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти підприємства або кошти донорів
Сума50 787.00 UAH